preloader

Wentylacja i rekuperacja w Jeleniej Górze

Firma Demar z siedzibą w Piechowicach koło Jeleniej Góry to specjaliści w zakresie techniki grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem instalacji w domach prywatnych i budynkach użytkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne rozwiązania mające na celu obniżenie kosztów ogrzewania oraz poprawę wydajności systemów grzewczych.

Jednym z nich jest rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dzięki montażowi rekuperatora, możesz znacząco zmniejszyć wydatki na ogrzewanie budynku oraz poprawić wydajność instalacji grzewczej w Twoim domu. Warto zlecić montaż urządzeń wentylacyjnych profesjonalistom. Tylko wtedy masz pewność, że zostaną zainstalowane poprawnie, a ich działanie będzie wydajne.

Jeśli szukasz specjalistów w zakresie wentylacji i rekuperacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczonym zespołem z szeroką wiedzą i bogatą praktyką w zakresie techniki grzewczej i wentylacyjnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.