preloader

Instalacje grzewcze – specjaliści w zakresie ogrzewania

Specjalizacją firmy Demar z Jeleniej Góry jest technika grzewcza w szerokim zakresie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem instalacji grzewczych dla budynków różnego typu. Zlecisz nam przede wszystkim montaż powszechnie wykorzystywanych urządzeń, takich jak nowoczesne kotły gazowe i olejowe wraz z oprzyrządowaniem. Zdajemy sobie jednak sprawę, że użytkownicy budynków szukają najbardziej ekonomicznych i wydajnych rozwiązań w zakresie ogrzewania, dlatego w ofercie firmy znajdziesz również nowoczesne urządzenia, takie jak pompy ciepła.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki typ instalacji grzewczej najlepiej sprawdzi się w Twoim obiekcie, z przyjemnością Ci doradzimy. Pomożemy w wyborze systemu ogrzewania, który będzie najbardziej wydajny, oszczędny i ekologiczny. Możesz zlecić nam montaż instalacji solarnej do ogrzewania wody użytkowej lub założenie pompy ciepła, która pozwala znacznie zmniejszyć koszty energii cieplnej dla domu.

Działamy fachowo, sprawnie i terminowo. Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na opiekę serwisową i profesjonalne doradztwo. Zachęcamy do kontaktu z firmą Demar.